KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12023064
nr 1202 3064
Astrid Munthe de Wolfe
(f. 1926), Sverige
Oljemålning, Luktärtor, signerad. Olja på duk, 40x32 cm
Astrid Munthe de Wolfe, född 1926 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 september 2018
kl 19:04:31
10/9 15:03:14
Astrid Munthe de Wolfe
Läs mer om Astrid Munthe de Wolfe